GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

VIP GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

   
İşyeri, tesis, site ve konut güvenlikleri ile Şahıs Koruma, takip ve raporlama hizmetleri alanında yetişmiş, Merkez karargah ve Saha uzmanı personellerimiz denetiminde, uygulamalı MerSey VİP danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


MerSey Vip, Yakın Koruma faaliyetlerini bizzat yürüttüğü gibi, uzman personelin savunma-savuşturma amaçlı operasyonel bilgi birikimi seviyesinde, ihtiyaç sahiplerine yönelik eğitim proğramlarının düzenlenmesinde danışmanlık faaliyetlerini yürütür.


VİP HİZMETLERİ (SECURITY)
  

MerSey, alanında yetişmiş Emniyet ve Hukuk destekli personeliyle, Takip-Tarassut ve Güvenlik hizmetlerinde danışmanlık hizmetleri vermektedir.YAKIN KORUMA VE KOLLAMA
KİŞİ YA DA PERSONEL TAKİBİ VE RAPORLAMA
DEĞERLİ EŞYA VE PARA NAKİLLERİ
GİZLİ MÜŞTERİ ARAŞTIRMASI
MÜŞTERİ BİLGİLERİ VE ADRES TESPİTİ
SAHTE İFLAS VE İCRA TAKİPLERİ
MAL VARLIĞI ARAŞTIRMASI
MARKA PATENT SAHTECİLİK TESPİTİ 
faaliyetlerinde bulunmaktadır.

ŞİRKET ANALİZİ

Özel olarak eğitilmiş güvenlik görevlilerimiz, güvenliği tehdit altına giren bireylerin günlük yaşamlarını normal seyrinde sürdürmelerini sağlayarak, düşük profilli ancak yüksek seviyeli koruma önlemlerini alırken,daima yasal sınırlar kapsamında ve diğer güvenlik güçleri ile yakın işbirliği içerisindedir.

YAKIN KORUMA

VIP koruma görevlilerimiz koruduğu kişinin imajını temsil ettiğinin bilincinde, normal ya da acil durumlarda, koruma ve kollamaya yönelik operasyonel yetkilerini nasıl kullanması gerektiğini bilen, yakın koruma işini yerine getirirken; Korunan kişi ve korunan kişinin ailesi ile ve diğer koruma ekibi ile koordineli çalışan profesyonellerdir.

ZIRHLI ARAÇ

 
Bankalar arası para çekme yatırma işlemleri, şubeler arası nakit ve değerli eşya nakli, ATM cihazları için para yükleme, market ve mağaza tahsilatları nakli, altın ve mücevheratla ilgili nakil işlemleri zırhlı araç ve konusunda uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.Grup Para Nakli
Bankalar
Alışveriş Merkezleri
Değerli Eşya Nakli
Altın ve Mücevherat Nakli
  
EĞİTİM KURUMLARI GÜVENLİĞİ

 
Okullarda , Üniversite kampüslerinde Dershanelerde oluşabilecek her türlü tehdit unsurlarına karşı eğitim ve öğretim huzurunu bozmadan işletmenin istekleri doğrultusunda Özel Güvenlik hizmeti vermekteyiz.

ÖZEL TOPLANTI VE ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ


Özel toplantı, cenaze töreni, düğün, nişan, kongre, seminer, organizasyon, fuar, konser ve spor karşılaşmalarında genel asayişi düzenliyor ve etkinliğin huzur içinde yapılmasını sağlıyoruz.

SANAYİİ TESİS VE OFİS BİNALARI İLE İŞLETME GÜVENLİĞİ

 
Sanayi tesisleri, ofis binaları (plazalar), iş merkezleri ve işletmelerin talepleri doğrultusunda gerek içeriden gerekse dışarıdan olası risk ve tehlikelere karşı giriş çıkış kontrolleri, çalışan personelin kontrolü, kötü niyetlilere karşı çevre güvenliği, yangında alınması gereken tedbirler, ilk yardım uygulamaları ve firmalardan gelecek özel isteklerin yerine getirilmesi verdiğimiz hizmetlerin parçalarını oluşturmaktadır.

ÖZEL KONUT VE SİTE GÜVENLİĞİ


İşyeri, tesis, site ve konut güvenlikleri ile Şahıs Koruma, takip ve raporlama hizmetleri alanında yetişmiş, Merkez karargah ve Saha uzmanı personellerimiz denetiminde, uygulamalı MerSey VİP danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Dedektiflik işleri, yakın korumalık yapma , ev ve site güvenliği , marka ve patent koruma , adam ve kişi takibi , güvenlikçi arıyorum, işyeri koruma ve daha bir çok konuda MerSey Danışmanlık Hizmetinizde.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder